Reifenstein syndrome

Reifenstein zespół jest jednym z grupy chorób, w którychorganizm nie jest w stanie właściwie reagować na męskich hormonów płciowych (androgenów), które zawierają testosteron.
Przyczyny Jakomale dziecko rośnie w łonie matki, hormonów męskich (androgenów) wykonane są. Prowadzi to do rozwoju męskich narządów płciowych. W tym stanie, jest zmiana w genie, który pomagaciała rozpoznaje i używać męskich hormonów prawidłowo. Prowadzi to do problemów z rozwojem męskich narządów płciowych. Po urodzeniu,dziecko może mieć niejednoznaczne genitalia, co prowadzi do nieporozumień na płeć dziecka.
Zespół jest przekazywana przez rodziny ( dziedziczone). Kobiety nie mają wpływu, ale może nieść gen. Mężczyźni, którzy dziedziczą gen od matki będzie warunek. Istnieje50 % szans, żedziecko płci męskiej matki z genem wpłynie. Każda kobieta dziecko ma 50 % szans na prowadzenie gen. Historia rodziny jest ważne w określaniu czynników ryzyka.
Zespół szacunkowo dotyczy 1 na 99.000 osób.
Symptoms Abnormal męskie genitalia\n\n. Mężczyzna może mieć :
Częściowo opracowane kobieta organs Small seks lub brak nasieniowodów ( rurki, przez które plemniki opuścić jądra ) Testy mogą obejmować: Blood tests Genetic count Testicular tests Sperm biopsy Treatment Leczenie z testosteronu. Grupy Wsparcia androgenów niewrażliwość Syndrome Support Group ( A I S S G ) – http://www.aissg.org Społeczeństwo hermafrodytów Ameryki Północnej ( I S N A ) – www. I S N A.org
Outlook ( Prognoza ) Androgeny są najważniejsze podczas wczesnego rozwoju w łonie matki. Osoby z zespołem Reifenstein może mieć normalny okres użytkowania i być całkowicie zdrowe, ale mogą one być bezpłodny i mają problemy psychiczne, związane z tożsamością płci.
W przypadkach najcięższych, chłopcy z zewnętrznych kobiecych narządów płciowych lub penisa bardzo mały może mieć problemy psychiczne i emocjonalne.
Genital operacja powinna zostać odroczone dopacjenta jest na tyle stary, aby podjąć decyzję.
Możliwa rozbudowa Complications Breast w men Infertility i braku rozwoju normalny mężczyzna genitals Psychological problemów, takich jak depression When skontaktować się z lekarzem specjalistą Skontaktować się z lekarzem, jeśli twój syn lubmęski członek rodziny niepłodności lub niekompletny rozwój. Testy genetyczne i doradztwo są zawsze zalecane, jeżeli podejrzenie choroby.
Zapobieganie badań prenatalnych jest dostępna. Osób z rodzinną historią tych warunkach powinien rozważyć poradnictwo genetyczne. Leczenie testosteronem, który zaczął się wcześnie może zapobiegać niektórym niepłodności.
Alternatywne Nazwy Częściowa androgen zespół niewrażliwości ; Incomplete mężczyzna pseudohermaphroditism
Data aktualizacji: 01.11.2010 Zaktualizował: Chad Haldeman – Englert, M D, Wake Forest University School of Medicine, Department. Ocenia dostarczone przez Veri Med Sieci Healthcare. Także : David Zieve, M D, H A M, Dyrektor Medyczny,. D.. M., Inc.
.Naucz się czegoś jeszcze:
serce w wolnej chwili.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: